ARCHETYPY - Konferencja IAGR 2024

INSTYTUT ANALIZY GRUPOWEJ
RASZTÓW
INSTYTUT ANALIZY GRUPOWEJ
RASZTÓW
Przejdź do treści
Ośrodek Psychoterapii i Analizy Grupowej Archetypy to miejsce, gdzie prowadzą prywatną praktykę psychologowie, psychoterapeuci i superwizorka, stosujący metody pracy o naukowo zbadanej skuteczności. Zajmujemy się leczeniem szerokiego spektrum zaburzeń stosując psychoterapię opartą na psychoanalitycznych koncepcjach.
Do zespołu należą: Ewelina Wysocka, Elwira Kowalska, Tomasz Stępniewski i założycielka ośrodka Kamila Kocewiak-Robalewska z IAGR oraz Edyta Wietecha i Anna Skórka z ISPHS.
W ośrodku oferujemy także konsultacje psychiatryczne i leczenie farmakologiczne. Stanowimy zespół specjalistów pracujących zarówno z pacjentami indywidualnymi a także grupami. Ponadto w ośrodku można odbywać superwizję indywidualną i grupową.

Część naszego zespołu; Ewelina Wysocka, dr Tomasz Stępniewski i Kamila Kocewiak-Robalewska wykazują się zainteresowaniem problematyką zmian klimatycznych z perspektywy myślenia o nieświadomych mechanizmach warunkujących czynnik ludzki w tych procesach.
Od 2019 roku współtworzyliśmy Grupę Klimatyczną IAGR, korzystając ze wspólnej przestrzeni w OPiAG Archetypy. Przygotowywaliśmy z innymi członkami IAGR Fora Klimatyczne a od 2023 roku odbyły się 4 warsztaty Klimat na kozetce: Warszawa, Bydgoszcz, Gdańsk, Wrocław.

Aktualnie grupa liczy cztery członkinie i są to: Marta Gumkowska, Kamila Kocewiak-Robalewska, Katarzyna Mirecka i Ewelina Wysocka. Regularnie wspiera nasz zespół Małgorzata Hałucha - Wojdowska, Edward Buzun i Agnieszka Solecka.
W OPiAG Archetypy prowadziliśmy grupową praktykę zawodową dla studentów Uniwersytetu SWPS, w oparciu o autorski program podstaw dotyczących psychoterapii psychodynamicznej. W tym czasie oferowaliśmy niskopłatne konsultacje psychologiczne. Zajęcia prowadzili dr Tomasz Stepniewski, Karolina Mobbs (ówczesne członkini zespołu) i Kamila Kocewiak-Robalewska. Sądzimy, że owocem naszej pracy była decyzja kilkorga studentów o rozpoczęciu szkolenia w IAGR i ISPHS.
Opracowanie posteru i tekstu: Kamila Kocewiak-Robalewska - analityczka grupowa IAGR, psychoterapeutka i superwizorka ISPHS, kandydatka na superwizorkę IAGR, założycielka GK IAGR, artystka plastyk, rzeźbiarka.
ARTWORK & FOTO: Kamila Kicińska
INSTYTUT ANALIZY GRUPOWEJ RASZTÓW 2024
03-963 Warszawa, ul. Genewska 9A
ARTWORK & FOTO: Kamila Kicińska
Wróć do spisu treści